2010. június 8., kedd

Teltvirágú kúpvirág

Már kb 130 cm magas de még nőni fog.Kb 150-160 cm-ig.És akkor gyönyörű virágokat hoz majd.Most kicsit lankadt a melegtől.De ez szinte minden növényemre igaz.
Így néz ki most.Én 164 vagyok és a nyakamig ér ha mellé állok.És lessz ez még nagybb is.Imádom mert igénytelen.De mindenhol jól érzi magát.Egy túlélő.

Rózsaszín leander

Inkaliliom

Encián

2010. június 4., péntek

Rozmaring és levendula


Zöldikétől orchideák

Vénuszapucs:
felső szirmai csikosak a papucsa barna




Dendróbium:
fehér a torka zöldes-sárga illatos

Wen76-tól

Folyamatosan fogom feltenni a többi növényt is amit kaptam tőled.És így látod a fejlődésüket.

:)