Növénykéim

Ebben a blogban öszeszedem a növényeimet.Mi hogyan néz ki most és később.Mind a benti növényeim mind a kinti növényeim benne lesznek.

Ennyien láttátok

count web hits
Free Shipping Promo

Rendszeres olvasók

Blogarchívum

  • ▼  2010 (110)
    • ▼  október (2)
      • krizantémok
      • csicsóka
    • ►  június (12)
    • ►  május (35)
    • ►  április (61)

Magamról

Unknown
Teljes profil megtekintése

2010. május 5., szerda

gyöngyvirág cserje

Bejegyezte: Unknown dátum: 5:18 Nincsenek megjegyzések:
Címkék: kinti

görögtekercs


Bejegyezte: Unknown dátum: 5:17 Nincsenek megjegyzések:
Címkék: kinti

Déditől liliom

Bejegyezte: Unknown dátum: 5:15 Nincsenek megjegyzések:
Címkék: kinti

rebarbarák folyamatban

Bejegyezte: Unknown dátum: 5:14 Nincsenek megjegyzések:
Címkék: kinti

rebarbarák

Bejegyezte: Unknown dátum: 5:12 Nincsenek megjegyzések:

lila akác


Bejegyezte: Unknown dátum: 4:59 Nincsenek megjegyzések:
Címkék: kinti

Trombita folyondár

Bejegyezte: Unknown dátum: 4:58 Nincsenek megjegyzések:
Címkék: kinti
Újabb bejegyzések Régebbi bejegyzések Főoldal
Feliratkozás: Bejegyzések (Atom)